תפריט טיפולים - ספא דיוויד אינטרקונטיננטל​

בין יפו העתיקה וחופיו הקסומים של הים התיכון לבין נווה צדק, הסוהו של העיר ללא הפסקה, שוכן THE Spa – הספא החדש והיוקרתי במלון דיויד אינטרקונטיננטל תל-אביב.

THE Spa שונה מכל מה שהכרת. הייחודיות שלו מורגשת בכל פינה בזכות שלוש חוויות המשלימות זו את זה:

Experience

חוויה בלתי נשכחת, הספא נולד מתוך מטרה לספק לך חוויה מלאה שעוד לא התנסית בה. רגע מאושר, מזוכך, אישי, שיישאר חקוק בלבך זמן רב וישאיר טעם של עוד. בכל טיפול הושקעה מחשבה רבה במטרה להפוך אותו למתנה המושלמת עבורך ועבור יקיריך.

Holistic

חוויה הוליסטית, האדם הנו מכלול שלם של מערכות הפועלות בהרמוניה. לכן התמקדנו מעבר לטיפולי גוף מענגים גם בשילוב אלמנטים הוליסטיים, לטיפול שלם ועוצמתי.

Trailor-Made

חוויה מותאמת אישית, כאן ניתן לבחור כל פרט ופרט בטיפול מתוך היצע הטיפולים הרחב, החל מסוג חמאת הגוף, הניחוחות וכלה במוזיקת הרקע. הכול כדי ליצור לעצמך את הרגע הייחודי שלך.

אנו שמחים להציג בפניך את מגוון הטיפולים של THE Spa.

Highlights

חוויות של 140/110/80 דקות לבחירתך, המאפשרות לך לבחור כל פרט ופרט במהלך הטיפול, החל ממגוון החומרים הנפלאים, דרך הניחוחות המדהימים ועד לסוג הטיפול ואפיונו. כאן מצפה

לך מסע ייחודי ומפנק, אשר יעטוף ויסחרר אותך בהנאה כלל חושית ויותיר לך טעם של עוד.

Bliss

חוויות מענגות וייחודיות של 70 דקות. השילוב המדויק של משך הטיפול, היצע הטיפולים המיוחדים

ומגוון האפשרויות הרחב, יעניק לך רוגע מושלם ותחושת שלווה מתמשכת בכל טיפול נבחר.

Reborn

חוויות של 50 דקות מכף רגל ועד ראש, עם אלמנטים וטכניקות מארצות ותרבויות שונות. מגוון סוגי טיפולים מקצועיים המותאמים במיוחד עבורך, אשר יקנו לך זמן איכות מהנה במיוחד.

Glow

חוויות טיפוח ויופי של 50 דקות (למעט עיצוב שיער – בהתאם לטיפול הנבחר) המציעות מגוון טיפולי פנים, רגליים וידיים מפנקים ועיצוב שיער ממיטב אנשי הצוות המקצועי שלנו.

טיפולי יופי ופנים

טיפולי רגליים וידיים

עיצוב שיער

כאן ניתן ליהנות מטיפולים מפנקים לשיער, כגון: עיצוב שיער, תספורת, צבעים וגוונים, החלקות, תוספות שיער, פן, עיצוב שיער לכלות ועוד, והכול באווירה נעימה ואינטימית.
לתפריט המלא, ניתן לפנות למרכז היופי ועיצוב השיער בספא.

Express

חוויות של 25 דקות המתאימות לכל מי שמעוניין ברגעי אושר קטנים באמצע החיים או המבקש ליהנות מחוויה מהירה ומענגת ומיד להמשיך בשגרת חייו.

טיפולים קצרים, ממוקדים, מהירים ואפקטיביים, המציעים חוויה ייחודית בהתאמה אישית לבחירתך.